piątek, 22 października 2021

Stolarz: Meble do zabudowy

Tak, wiem temat co jakiś czas się przewija ale i ten rynek fachowców ciągle się zmienia. Kogo polecacie a kogo omijać szerokim łukiem. Zabudowa kuchni i jakieś drobne meble dodatkowe. Dzięki, pozdro

Hermes Meble Marcin Bołtruczuk polecam !

Oby nie pan Marek K., wcześniej miał firmę KaMaro zamknął i otworzył coś nowego. Pan nie słowny, znika nagle i się nie odzywa, auto, mjnicooper

Ja od wielu lat robię na zamówienie u p. Gutowskiego i nie narzekam . Meble robi solidnie i daje dobry materiał

Tylko Pan Szleszynski. Szybko ,sprawnie i zawsze doradzi.Polecam z calego serca.

Pan Nagel, zwłaszcza młode pokolenie firmy - genialna dbałość o detale i sznyt, a także profesjonalna obsługa.

Nie polecam GUTOWSKIEGO nieterminowy. Żałuję, że na niego się zdecydowałem. Wykonanie też bez szału - chyba zbyt wiele zamówień i się nie wyrabia, a potem efekt jest jaki jest... szkoda słów.

Błagam tylko nie polecajcie stolarza z Wąsosza

Pana Marka K nie polecam. Nieterminowy, trudny kontakt- często nie odbiera i nie odpisuje. Na meble czeka się bardzo długo.


Adrianie, proszę o kontakt do P. Nagela.

Polecam Pana Szleszynskiego wszystkie meble robie u niego cena przyzwoita robota bardzo dobra wszystko na czas doradzi wszystko na 6+

Panie Heniu,( wiadomości prawdziwe nie pomówienia) Firma Marek K. już nie istnieje,pracuje u kolegi stolarza na ul.Wiórowej. Musiał zamknąć,bo jest dłużnikiem za towar w hurtowniach płyt,ale jak widać ,żyje sobie nieżle.
Jak mówi przysłowie"nosił wilk razy kilka......"

Zapraszamy do kontaktu, ceny konkurencyjne / 504 450 58*

Proszę sobie wyszukać "Nagel meble" w wyszukiwarce, niestety cenzurują tutaj numer telefonu. Pozdrawiam

Pomiń Nagla szerokim łukiem jak chcesz spokojnie i bezstresowo żyć. Jest tylu innych.

Marek K. Zmienia nazwy jak rękawiczki

Ja bym poleciła uważać na meblostacje podlaska jesli wiecie co mam na myśli... jak by zagadka była zbyt trudna to właśnie nowa biznesowa tożsamość pana Marka K.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.