sobota, 18 września 2021

Wiadukty w Grajewie

Może posiadacie jakieś informacje na temat budowy wiaduktów w Grajewie ? Prace wykopaliskowe już się rozpoczęły w okolicach przejazdu kolejowego. Czy nie będzie to zagładą komunikacyjną Grajewa? Dlaczego mieszkańcy miasta nie są o tych planach informowani? Gdzie są konsultacje z mieszkańcami?

Krzysztof, to nie wiadukty. To wejścia do tuneli czasoprzestrzennych.

Nie sądzę aby burmistrz musiał konsultować każdą decyzję z mieszkancami.Zwlaszcza ,że to PKP tworzylo projekt i jest inwestorem Wiadukt miał chyba rozwiązać problemy zakorkowania miasta w tym miejscu a nie być jego zagłada?

Każde rozwiązanie będzie lepsze od dzisiejszego bałaganu! Powinniśmy się cieszyć, że PKP zaczęła cokolwiek działać, bo ze strony naszych samorządowców nie było szansy na jakiekolwiek działania w sprawie udrożnienia Grajewa.

Wiadukty muszą powstać a właściwie to już dawno powinny być tym bardziej że powstanie szybką kolej. Przejazdy pociągów już i tak skutecznie korkują ruch samochodowy.

Wiadukty muszą powstać ze względu na budowę Rail Baltici. Nie wiem o jakiej zagładzie jest mowa, bo zanim powstaną to w tym miejscu pozostanie ruch lokalny po przerzuceniu ruchu na S61.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.