Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Alicja
Dodano: 2020-10-25 01:55:42
Otwarto: 2876

Problemy w małżeństwie

Witam może to nie miejsce na takie wyznania ale nie mam osoby do której mogłabym się zwrócić o pomoc więc piszę tu - anonimowo. Proszę poradźcie mi co mam zrobić, mąż mnie poniża, nie szanuje, dla niego jestem nikim (tak się czuje). Kocham go, nie chciałabym rujnować naszego małżeństwa jednak nie wiem ile jeszcze wytrzymam z takim "terrorystą"
Nini
Dodano: 2020-10-25 20:01:
Nagrać i do sądu o rozwód z jego winy. Wzywać policję.

Czytelnik .
Dodano: 2020-10-25 20:42:
Do twego wpisu po przeczytaniu wnioskuje ze bólu trzeba szukać u was dwojga i nie myśle ze jesteś aż taka idealna,najlepiej ja wybielam się a druga strona jest winna ,życie nie jest usłane różami a róża ma kolce i kłuje was obojga ,życzę zrozumienia i wytrwałości .Jesli popełnianie błędy to musicie nauczyć się ich poprawiać.

Xyz
Dodano: 2020-10-25 20:43:
Odejdź ,masz jedno życie! Nie marnuj go na jakiegoś popaprańca. Na pewno się nie zmieni ,a jeśli już to tylko na chwilę. Jak zostaniesz z nim to po latach stwierdzisz ,że przegrałaś zycie.

Anka
Dodano: 2020-10-25 21:27:
Zastanawiam się, czy oczekujesz pomocy/wsparcia, czy współczucia i biadolenia, jak Ci źle? Często trwamy w sytuacjach pozornie bez wyjścia, bo pomaga ona nam w ładowaniu energii. To tzw odżywianie się uwagą innych, bez zmiany czegokolwiek w swoim życiu. Jestem w stanie pomóc, jeśli pragniesz zmian uczciwie, i decydujesz się wyjść poza strefę komfortu. Cytat z filmu: "Skąd wiesz, że Twoje życie wywrócone do góry nogami nie byłoby lepsze?"

Kobieta
Dodano: 2020-10-25 21:49:
Uciekaj gdzie pieprz rośnie. To się nigdy nie zmieni. Wiem to z własnego doświadczenia. Ja zrozumiałam trochę późno bo po 10 latach.

amigo
Dodano: 2020-10-25 22:02:
To zastanów sie co ty chcesz. Jak można kochać Terrorystę!!!!!!!!!

Ja
Dodano: 2020-10-25 22:40:
Kochana zapamiętaj jedno. Jesteś jego żona, a nie ścierka. Porozmawiaj z nim naprawdę szczerze, powiedz jak się czujesz w momencie kiedy cię poniża. Jeżeli cie kocha postara się zmienić jeżeli nie to hmmm ratuj siebie. Długo tego nie dasz rady dźwigać.

iga
Dodano: 2020-10-26 08:27:
Jak można kochać takiego człowieka? Myślę ,że przejrzysz,że dorośniesz do odpowiedniej decyzji.

Zaraz
Dodano: 2020-10-26 08:30:
Do Kobieta, Xyz, Nini rozumiem że Panie się już rozwiodły, w życiu wam nie wyszło, poszłyście na łatwiznę czyli odejście od męża, bez próby naprawienia związku, oczywiście jesteście tylko ofiarami i idealnymi kobietami a teraz ciągniecie inne kobiety w tym kierunku, ale czy tak na pewno czujecie się teraz szczęśliwe? Macie teraz tak idealne życie? Wątpię, ale kto się do tego przyzna. Nie twierdzę że wasz mąż był dobrym człowiekiem, ale wiem jedno wina leży zawsze po obu stronach, żony zaniedbują swych mężów a jednocześnie oczekują traktowania jak księżniczki. Nikt nie widzi swojej winy zawsze winimy drugą stronę. Mam gdzieś tłumaczenia teraz że u mnie było inaczej,każdy siebie wybiela i mówi to ON i Tylko On był winny.

Magdalena
Dodano: 2020-10-26 08:36:
Zdrowy rozsądek podpowiada by zakończyć te małżeństwo ale z drugiej strony "moralność katolicka" mówi daj poniżać się dalej. Więc pomyśl co lepsze dla Ciebie

krycha
Dodano: 2020-10-26 08:49:
A to napewno ma inna i to ona mu maci w głowie, i dlatego juz cie nie chce .ponizajac cie i juz mu sie znudziło byc z toba bo to ta druga jest dla niego lepsza .Pisze tak bo to na przykładzie kolezanki ktura tak samo była traktowana przez meza , i tak okazało sie ze ma druga , Ja pracuje w masarni i widze az nie pojmuje jak tak mozna przyjeła sie do pracy mieszka na wsi i nie ma poczucia wartosci człowieka , nie wie co to jest małzenstwo zaczepia kazdego meszczyzne to jest nie moralne wrecz obrzydliwe jak taka kobieta moze tak postepowac a jak widze to ci zaczepiani mezozowie to odganiaja sie od niej jak od muchy czy kleszcza a co nikturym to pasuje i tak potem maz wraca do domu i juz mu zona nie pasuje bo inna zatruje mu muzg .Wiec takie kobiety kture właza w zwiazek małzenski powinny byc wyzucane z pracy bo nie umieja sie zachowac , bo takie kobiety nie kryja sie , robia to otwarcie,

Pogodny
Dodano: 2020-10-26 08:56:
Zadaj sobie pytanie dlaczego to robi i w jakich sytuacjach? to raz a dwa to poco chciałaś iść razem we dwoje brać ślub zakładać rodzinę i co ślubowałaś na ślubie?. Fajnie jest jak cacy, to jestem jak coś się wali to jak szczur uciekać ze statku?. Całe życie chcesz tak uciekać? Nie na tym polega życie. Jak to mówi Małolepsza do Bolka z filmu "w życiu się trzeba czegoś trzymać" I przed lustrem odpowiedz sobie na pytanie czy dajesz z siebie wszystko dla tego małżeństwa czy tylko udajesz i jesteś gościem w każdej sytuacji?. Nie słuchaj tych sierot co każą policje wzywać czy uciekać. Ich pomoc jest pomocą diabła by cieszyć się z twej tragedii potem, bo same głupotę zrobili i żałują więc czemu ty masz lepiej mieć. Dziś zapewne same siedzą i skomlą bo nikt ich nie chce a zobaczysz jak będą skomlić po 50-tce. Doceń to co dostałaś od życia i naucz się dawać też. Starajcie się wspólnie być ku sobie a nie przeciw ;)

Kamila
Dodano: 2020-10-26 09:05:
Ile lat po ślubie jesteście? I czy macie dzieci? Bo to jest kluczowa kwestia,ponieważ dzieci bardzo przeżywają napięcia domowe!

Kamila
Dodano: 2020-10-26 09:05:
Ile lat po ślubie jesteście? I czy macie dzieci? Bo to jest kluczowa kwestia,ponieważ dzieci bardzo przeżywają napięcia domowe!

Anton
Dodano: 2020-10-26 09:16:
Co to znaczy poniża? Wyzywa? Nie wyobrażam sobie wyzywać żony. Wiadomo, zdarzają się kłótnie ale nigdy w tonie poniżania a raczej głośniejszej wymiany opinii. Jeżeli jedno albo drugie wyzywa współmałżonka, znaczy to, że jest zwykłym prostakiem i chamem. Jeszcze powiedz, że do domu wraca z czteropakiem i codziennie kładzie się spać napojony. Jeżeli coś takiego Tobie odpowiada, to śmiałbym twierdzić, że z Wami dwojga jest coś nie tak. A może wyolbrzymiasz? Czasy trochę się zmieniły, jest inaczej niż 50 lat temu. Każda obrotna kobieta jest obecnie w stanie sama się o siebie zatroszczyć i na siebie zarobić, zatem nie sądzę, że tolerowałaby tego typu zachowania.

Źona
Dodano: 2020-10-26 10:00:
Och jaka Ty biedna , poniża itd.... chyba było inaczej .... czymś se na to zasłużyłaś .... z niczego to jeden drugiemu parę grubszych nawsadza i potem jest dobrze ! Może ma porównanie. ... może z kim lepszym ma kontakty itd... nie piszesz ile lat jesteście. .. czy dzieci macie ... czy dzieci też uważają ojca za tyrana itp.... Świat postepowy. .. kobiety to nie tylko gary i kura domowa ....

Gall Anonim
Dodano: 2020-10-26 10:39:
zapamiętaj !!! ŁOBUZ KOCHA NAJBARDZIEJ !!! hahaha

n
Dodano: 2020-10-26 11:28:
Właśnie kobiety kochają ,,terrorystów ''!!!

realnie
Dodano: 2020-10-26 12:36:
Wszystko jak wyżej ale też proponuje odstawić brazylijskie i tureckie telenowele( tak życie nie wygląda).

Ela
Dodano: 2020-10-26 15:43:
Niektorzy nie maja racji to nie tak ja tez jestem ponizana psychicznie dolowana mam zakrecana wode cieplo wylaczane wszystkie media policja przyhezdza i co nic bo Pana wszyscy znaja i ma opinie wsrod ludzi super tyljo co ja mam w domu to jeden Bog wie terrorysta to za malo uciekac gdzie niemam tez nikogo i niemam do kogo sie zwrocic o pomoc jak wyciagal pieniadze odemnie to byl kochany jak sie skonczyly to znalazl sibie druga

Kasia
Dodano: 2020-10-26 17:36:
Możesz pójść do poradni małżeńskiej u Ojca Pio. Polecam!Fajna osoba tam pracuje, na pewno wysłucha i doradzi.

Jacek
Dodano: 2020-10-27 07:48:
A może stracił zaufanie do ciebie ,może okłamywałaś go i nadal to robisz .Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Hela
Dodano: 2020-10-27 19:02:
Jacku a moze znalazl kochanke i tak niszczy zone bo mezczyzni tak maja ze nie przyznaja sie do zdrady tylko robia wszystko by to zona byla ta niedobra bo on jak moze taki pizadny szanowany ludzom wszystko za darmo usluzy

Wiem
Dodano: 2020-10-27 19:53:
Do jacek tu masz racje ...tak moze byc dama szuka teraz nie widomo czego a po tym co np zrobila kiedys(tak mysle )to jest jej wina zaufania drogi raz nie ma i to bezwzgednie a ze zyje sie po czyms takim...to tylko dzieci naj prawdopodobniej i tyle w temacie!

Jolka
Dodano: 2020-10-28 11:30:
Nagrywaj go,musisz mieć twarde dowody w tych czasach.

Hela
Dodano: 2020-10-28 14:18:
Do Wiem nic niewiesz o zyciu wy faceci uwazacie ze wolno wam ponizac robic co chcecie nie kazda kobieta jest na tyle odwazna zeby zglosic znecanie cierpi dla dzieci wlasnie bo maz pan i wladca jest wolny jak ptak i nie interesuje go zycie ktore komus spieprzyl

Pk
Dodano: 2020-10-29 11:33:
Do hela wiesz co widzaily galy co braly a wina jest zawsze po obu stronach np brak sexu ze strony zony nawet przy bardzo dobrych relacjach.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: