Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
czytelnik bzdur na forum
Dodano: 2019-09-11 07:11:48
Otwarto: 5075

Współcześni rodzice

Szanowni czytający i piszący - zastanówmy się jacy są współcześni rodzice? Czy są odpowiedzialni za swoje dzieci, wspierają nauczycieli i szkołę czy tylko stawiają wobec innych wymagania i żądania? Czy współczesnego rodzica zadowala tylko 500+, a resztę w wychowaniu i opiece nad własnym dzieckiem niech załatwią inni? Czy nie jest to ciekawy temat?
Ker
Dodano: 2019-09-11 18:25:
Bardzo ciekawy aspekt.to prawda ...

Zirytowana
Dodano: 2019-09-11 18:45:
Ludziom się zaczyna w głowie przewracać.Skoro dostaje 500+ to przestałam się już przestałam swoimi dziećmi przejmować?!Wydaje mi się, że nie tak jest coś z ludźmi którzy w ten sposób myślą. Czy kiedyś patologii nie było? Czy matki piją od teraz? Ludzie dajcie spokój.

Anna
Dodano: 2019-09-11 20:40:
500 plus nie jest winne. Jest masę cudownych rodziców, którym pomogło. Niestety stało się jednocześnie promocją nieróbstwa i sposobem na życie patologii...

Mat1
Dodano: 2019-09-11 20:55:
Kestem nauczycielem, który udziela korepetycji. Połowie tych dzieciaków nie są potrzebne korepetycje. Im potrzeba zainteresowania rodziców. Pytanie "Co w szkole?" nie wystarczy. Jakiś czas temu pytałem ucznia jaką ostatnio czytał książkę. Odpowiedział, że ma tyle zajęć dodatkowych, że już na książkę brakuje czasu.

Mamuska
Dodano: 2019-09-12 11:32:
Tak bo rodzice pchają dzieci na różne zajęcia dodatkowe ,tylko pytam po co ?Chcą z nich geniuszy zrobić ,ale o dziecku to już nie pomysla,że nie ma czasu chociażby dla siebie ?, Przecież co to nie ja bo mam pieniądze to i zajęcia dodatkowe zapłacę a tak dzieciak z głowy ?Wydaje mi się że ,to nie tędy droga trzeba się zainteresować tym dzieciakiem ,a nie wysłać na zajęcia dodatkowe i spokój ?Mam syna 13 lat i pytam chcesz na basen nie ,na piłkę nie więc po co zmuszać do czegoś czego te dziecko nie chce ,?Syn ma swoją pasję i cały czas ja rozwija i wiem że on to po prostu kocha taniec,Nawet gdzie jest nieraz chory chyba że ma jakąś gorączkę to wtedy już nie idzie bo nie puszczam go a tak to idzie w podskokach ....

Co ma piernik do wia
Dodano: 2019-09-12 12:42:
Rodzice dbają o dziecko i puszczają na zajęcia dodatkowe źle, bo powinni ten czas spędzać z nimi. Nie puszczają- patologia co bierze 500+ a dziecku zajęć dodatkowych szkoduje. Ludziom nie dogodzi. Najważniejsze to kochać swoje dziecko, robić dla niego wszystko co możliwe i tu 500+ nie ma nic do tego. Kto mądry to mu 500+ nie zaszkodzi. Co ma 500+ do nauczania? Nauczyciel ma przekazać wiedzę i nauczyć. Rodzic ma kochać i przekazać wartości. A 500+ ma pomóc rodzinom zaspokajać potrzeby dzieci, a te wcale nie są tanie niestety.

Xyz
Dodano: 2019-09-12 22:20:
Do mamuśka, nie mam pojęcia co chciałaś przekazać. Negujesz a proponowałaś dziecku zajęcia. Problem polega na tym że dziecko zazwyczaj nic nie chce. Siedziałoby w domu i nawalało w gierki. Prawda jest taka że co Jaś się nauczy to Jan będzie umiał. Oczywiście wszystko z głową.

neutralna
Dodano: 2019-09-13 08:27:
Widać, jak 500+ razi wiele osób. Nie bierz i nie szkaluj!!!!!. Zajadłośc ludzka przekroczyŁa granice przyzwoitości.Panstwo nie pomaga skromnym -żle.pomaga -jeszcze gorzej w/g pewnej grupy Polaków. Ludzie !!!, co z Wami jest.skad tyle negatywnych odczuć.?A ja, osobiście bardzo cieszę się,ze poprawił sie byt w naszym kraju.Daj Boże tak trwało,a niektórym przywróciło pozytywne spojrzenie na rzeczywistośc.Dzieciom trzeba wsparciaa rodzicom pomocy aby edukować swoje pociechy.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: